City Spa Renesse

Badhotel Renesse breidt zich weer uit, nu met City Spa Renesse!

In het Zeeuwse Renesse hielpen we eigenaar Olav Davidse om zijn visie voor Badhotel Renesse te vertalen naar een onderscheidende positionering als ‘Verfrissende klassieker aan Zee’. Na de uitbreiding van Villa Westerduin was ook een bestaand bijgebouw getransformeerd naar een nieuw concept en ontwerp met de naam Villa Noordzee.

Dit jaar zijn we samen aan de slag gegaan met de volgende upgrade, namelijk City Spa Renesse. Een eigentijdse uitbreiding en design in houten gevelbekleding tegen het bestaande hotel, waarbij de expeditie door een prachtige luxe hotellodge met een private-wellness is overbouwd.

Zo blijft de nieuwe positionering van Badhotel Renesse het uitgangspunt voor een authentiek ontwerp en een beleving, die zorgt voor extra kamers, extra comfort, betere reviews én een beter resultaat.

 

City Spa Renesse dag

City Spa Renesse by day

City Spa Renesse nacht

City Spa Renesse by night

Recente berichten

Dromen over de centra in Lansingerland!

Dromen over de centra in Lansingerland!

In de Gemeente Lansingerland doen de winkelgebieden het goed. Er komen voldoende bezoekers, er staan nauwelijks panden leeg, het is er schoon, alles ziet er netjes uit en het is er veilig. Er zijn veel lokale ondernemers met een eigen en uniek aanbod. De gemeente Lansingerland wil deze kracht behouden en versterken voor de komende 10 jaar.

Aan iedereen in Macharen: proficiat!

Aan iedereen in Macharen: proficiat!

Dorpshuizen hebben een belangrijke rol in het ontmoeten binnen de kernen en buurten van Oss. Gelijktijdig is de manier waarop ze gerund worden toe aan herziening en vindt niet elke ontmoeting vanzelfsprekend plaats in dorpshuizen.

PlekEvent: Afstandelijke zakelijkheid en gezamenlijk verlangen

PlekEvent: Afstandelijke zakelijkheid en gezamenlijk verlangen

Samen plannen maken kan zorgen voor breed en groot draagvlak. In het komend Plek Event nemen Chris Ermers, lid van de kopgroep Macharen en Annemieke Verstraten, projectleider en adviseur bij het vastgoedbedrijf van gemeente Oss, ons mee in het verhaal van Macharen, van aanleiding tot perspectief, langs successen en leerervaringen.

Alex Neves

Wil je meer weten
over dit bericht?

Neem contact op met Alex als je meer over dit onderwerp wilt weten.

Alex is stedenbouwkundige en architect bij De Plekkenmakers. Hij heeft een brede analytische kijk op ruimtelijke uitdagingen en brengt het DNA van de plek, kansen en mogelijkheden in kaart. Hierbij zoekt Alex naar de verbinding tussen de emotionele waarde voor mensen en de ruimtelijke kwaliteiten van plekken.

alex@deplekkenmakers.nl
06 - 4128 2734